Vriendschappelijk
2021-2022

Blijf hier op de hoogte van de laatste nieuwtjes van GVVVBoys JO13-1 seizoen 2020-2021

Team

Keeper

#SpelerClubPositieLeeftijdGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesOwn Goals
1Liam VerbaarschottGVVVKeeper121000110

Verdediger

#SpelerClubPositieLeeftijdGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesOwn Goals
2Bram SepterGVVVVerdediger121000110
3Mees AnbeekGVVVVerdediger00000110
4Salman ZangouhiGVVVVerdediger00000100
5Ruben DasbergGVVVVerdediger0000090
8Sami BouzianGVVVVerdediger00100110
12Sven ViviéGVVVVerdediger121000110
18Robin WilshausGVVVVerdediger0000010

Middenvelder

#SpelerClubPositieLeeftijdGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesOwn Goals
6Selim OnceGVVVMiddenvelder12000080
10Akram El AchkarGVVVMiddenvelder127200110
11Victor SuelGVVVMiddenvelder02000100
16Marinos EnwiyaGVVVMiddenvelder03000100

Aanvaller

#SpelerClubPositieLeeftijdGoalsAssistsYellow CardsRed CardsAppearancesOwn Goals
7Ibrahim CherguiGVVVAanvaller07100110
9Dylan van den BergGVVVAanvaller123300110
14Oscar LimbeekGVVVAanvaller122210110
15Chahid El HoufadiGVVVAanvaller0300090
17Jaylen ChuGVVVAanvaller0000040